Yozuri Aurie-Q 3D Kalamar Sahte Balığı

Fiyat:
408,80 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Yozuri Aurie-Q 3D Kalamar Sahte Balığı her açıdan gerçekçi ışık yayarak kalamarları çekmek için kullanılır. Etrafındaki yarı şeffaf kumaş doğal ışığı iletir. 

Uluslararası patentli 3D Prizma Karides Lensi gerçeğe yakın ışık üretir. Ayrıca patentli yarı şeffaf kumaşı doğal ışığı iletir. Tüm renklerde mevcut değildir. Bazı renkler boyalıdır. 

İç tabakadan yansıyan ışık, canlıya benzer bir ışık yaratır ve kalamarların dikkatini çeker. 

Mavi parlayan göz küreleri, kalamarlar tarafından kolayca algılanabilen 488nm ışık dalga boylarına sahiptir. "3D Prizma Karides Lensi" ile Yarı Şeffaf Kumaş, bu iki özellik etkili dalga boyları üreterek kalamarların dikkatini çeker.

Misinanın dolaşmasını önleyen fırdöndüsü mevcuttur. Üstün kaliteli yuvarlak şekilli iğneleri takılmaları azaltır ve kalamar takıldıktan sonra kolayca kaçmasına izin vermez. 

Her renkte bulunan tabakalar farklı özelliklere sahiptir. Aşağıda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

KVMM: Marble tabakaya sahiptir. Bu tabaka Lensin açısına bağlı olarak renk değiştirir. Çeşitli renklerle kalamarları çeker. Hangi rengin kullanılacağından emin değilseniz, bu renklerden herhangi biri bir favori renk olacaktır.

KVRP: Red tabakaya sahiptir. Bu tabaka sahtenin sınırlarını netleştirir. Az ışıklı zamanlar için uygundur. Dikkatli büyük kalamarların dikkatini çekmek için kullanabilirsiniz. 

SBBB: Aurora tabaya sahiptir. Bu tabaka ışığın içinden geçtiğinde pembemsi bir ışık yansıtırken, üzerinden yansıyan ışık yeşilimsi, doğal bir ışık oluşturur. Suyun berrak olduğu alanlarda kullanabilirsiniz.

A1790 modeli 3.0 boya, 15 gram ağırlığa ve suya düştükten sonra 3.2 saniyede 1 metre batmaktadır.

Diğer Özellikler
Stok KoduYO-A1790
MarkaYozuri
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.