VMC Olta İğnesi 7022NT 10lu

Görsel 1
PlatinPuan : 114.646
Fiyat:
144,81 TL
Havale / EFT:
137,57 TL
16,89 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
srange_ptfe.png  29 KB range_mystic_carp_range_0.png  3 KB svmcpoint_tab_needle_sharp.png  22 KB

Avcılık Çeşitleri: Sazan Avcılığı

Avlanabilecek Balıklar: Sazan


Tüm modern boilie teknikleri için tasarlanmış şekle sahiptir.


P.T.F.E. Coating: P.T.F.E Kaplama Sazan, yayın balığı ve canlı yemler için VMC belli üst düzey modellerinde kullanılmaktadır. P.T.F.E Kaplama tekniği iğneyi geliştirir ve tasmalama hızını %50 arttırır.

Mystic Carp: Sazan avcıları için üst düzey ve en son iğne teknolojisidir. Mystic Carp serisindeki tüm iğneler, en yeni üst düzey Needle Sharp uç noktaları ve P.T.F.E kaplamasına sahiptir. Dikenli ve dikensiz olarak birden fazla seçenek sunmaktadır.

Needle Sharp Keskin İğne Teknolojisi: VMC Needle Sharp teknolojisi VMC’nin en son ve en üst iğne uç teknolojisidir. Bu iğneler eşsiz bir sivriltme sürecinden geçer ve kimyasal bileme yoluyla mükemmelleştirilir. Needle Sharp özelliğine sahip iğneler aynı zamanda yuvarlak iğne ucuna sahiptir. Bu yuvarlak uç hem maksimum direnci sağlar hem de tasmalama esnasında olağanüstü bir keskinlik verir.

Yüksek Karbonlu Çelik: Karbon hammaddesi çeliğin farklı ısı derecelerinde stabil kalmasını sağlar. Çelik içerisinde ne kadar yüksek seviye karbon kullanılırsa çelik o kadar güçlü olur. VMC olarak, daha ince iğnelerin daha yüksek kalitede olması için üst düzey kalitede yüksek karbon çelik kullanmaktayız.


7022.jpg  40 KB

 


Diğer Özellikler
Stok KoduVMC-7022NT
MarkaVmc
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.