Cressi Palau Palet Maske Şnorkel Seti

Fiyat:
3.455,66 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

PALAU AYARLANABİLİR PALETLER, yeni bir şnorkel ile gezme ve yüzme deneyiminin yolunu açar. İki özel amaç için tasarlanmıştır.

Birincisi, en az üç veya dört ardışık ayak boyutuna kolayca uyum sağlayabilen bir ayak cebine sahiptir. Bu, aynı paletin bir ailenin tüm üyeleri tarafından veya bir grup arkadaş tarafından kullanılmasını sağlayacaktır. Ayrıca, bir dalış merkezinde veya kiralık bir teknede, fazla sayıda boyuta ihtiyaç duymadan kiralama yapmak için ideal seçimdir.

İkinci amaç, çıplak ayakla giyilse bile aşırı rahatlığı ve bantlı açık topuk sayesinde uyum kolaylığı sağlamaktadır. Sonuç, olağanüstü pratik olan, pratik olarak her ayak ölçüsüne uyum sağlayan ve her durumda çok hızlı bir şekilde takılmasını sağlayan bir palettir.

Palet palası maksimum yüzey alanı için ayak cebinin üstünden uzanır. Ayak cebi daha fazla konfor için yumuşak bir elastomerden üretilmiştir. Kayışlar ayarlama için tek yöne çekilerek sıkılan toka sistemine sahiptir, gevşetmek için toka üzerindeki kilit sistemime bastırılarak ters yöne doğru çekmek yeterlidir.

MAREA MASKE eteği %100 hipoalerjenik yumuşak silikondan yapılmıştır ve lensler ısıl işlemden geçirilmiş camdır. Maske küçük bir profile ve hafif bir eğime sahiptir, böylece maske yüze daha yakın oturur. Marea gözlere daha yakın oturan ve sualtı görüş alanını artıran düşük hacimli bir maskedir.

GAMMA ŞNORKEL, özel bir bağlantı için büyük bir esnek konturlu boruya sahiptir. Sol ve sağ kullanıma uygundur. Şnorkel ve ağızlık bağlantısı esnek yapıdadır. Şnorkelin üst kısmında bulunan dalga koruması yüzeydeyken suyun girişini en aza indirir. Ağızlık, konfor sağlamak ve çene yorgunluğunu azaltmak için silikondan yapılmıştır. Ağızlığın alt kısmında tek yönlü çalışan tahliye valf sistemi şnorkel içerisine dolan suyun atılmasını kolaylaştırmaktadır.


Maske ağırlığı: 165 gr
İç hacim: 130 cm3


palau seti2.jpg  63 KB


! KULLANIM ÖNERİLERİ !

  • Kullanım sonrası tatlı su ile durulayınız.
  • Isı kaynaklarından uzak yerde muhafaza ediniz ve ürünün uzun süre güneş altında kalmamasına dikkat ediniz.
  • Maske kullanırken yüzünüz suya dönük şekilde suya atlamayınız.
Diğer Özellikler
Stok KoduCRS-ST-PALAU
MarkaCressi
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.